Hop Dünya! Bir Tık Yavaşla

buket-aksu-hop-dunya-bir-tik-yavasla

Prof. Dr. Buket Aksu akademik çevrelerde, iş dünyasında ve kişisel gelişim etkinliklerinde farklı özellikleriyle tanınan bir isim. Hop Dünya! Bir Tık Yavaşla ile çok yönlü ilgi alanları ve kişisel deneyimlerinden süzülen bir hayat dersi veriyor ve güncel konulardan biri olan kuşaklar arası ilişkilere eğiliyor. Kendine has özellikler barındıran kuşakların birlikte ve uyumlu çalışıp yaşayabilmesinin önündeki sorunları gerekçeleriyle ortaya koyan yazar; kendi hayatından çıkardığı derslerle çözüm yolları da öneriyor ve karamsarlıkları umuda dönüştürüyor. Hayatı anlamlandırmaktan hiç vazgeçmeyen bir baby boomer’ın kuşaklara bakışı sizin de dünya görüşünüzü değiştirebilir.

İlaçta Kalite Tasarımı (QbD) ve İlgili Yasal Düzenlemeler

Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Analitik Kimya üzerine Lisans Üstü yapmış olup, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tez konusu kalite tasarımı olan (Quality by Design/QbD) Doktora eğitimini tamamlamıştır.

Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde, görev yapmış olup halen Santa Farma İlaç Sanayii’nde Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görevine devam etmektedir.
Dr. Ecz. Aksu ayrıca İstanbul Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültelerinde aktif olarak, diğer Eczacılık fakültelerinde konuk öğretim görevlisi olarak, Kalite Yönetimi, Endüstri Eczacılığı, Yönetim Becerileri, Ruhsatlandırma ve Patent, Ar-Ge, Inovatif Satış konularında ders vermektedir.

Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr. Aksu aynı zamanda kıdemli uzman olarak Blanchard International Group Türkiye Temsilciliğinde eğitmenlik görevini sürdürmekte, eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk eğitimlerini vermektedir.

ilacta-kalite-tasarimi-qbd-ve-ilgili-yasal-duzenlemeler-kapak
Kayıt Ol
İletişim

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Yeni Kod Oluştur captcha txt

[mailpoet_form id="1"]